O víkendu 20 °C a ranní mlhy

O víkendu 20 °C a ranní mlhy
10.10.2019
Během víkendu bude na naše území kolem tlakové výše proudit teplý vzduch, který nechá teploty vystoupat na příjemných 20 °C. Rána však můžou být doprovázená mlhami nebo nízkou oblačností.

Kolem tlakové výše začne na víkend nad naše území pronikat teplý vzduch, teploty se tak ve dne vyhoupnou na příjemných 20 °C, v ranních a dopoledních hodinách se však může vyskytovat mlha nebo nízká oblačnost. Noc na sobotu bude jasná až polojasná, zejména na Moravě se postupně místy vytvoří mlhy nebo nízká oblačnost. Teploty klesnou na 10 až 6 °C. Vát bude mírný, na severovýchodě až čerstvý jihozápadní vítr. V sobotu bude jasno až polojasno, zejména na Moravě ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Teploty vystoupí na 19 až 23 °C. Vát bude mírný, na severovýchodě až čerstvý jihozápadní vítr.

V noci na neděli zpočátku jasno až polojasno, od západu postupně přibývání oblačnosti na oblačno až zataženo. K ránu ubývání oblačnosti. Teploty klesnou na 11 až 7 °C. Vát bude slabý vítr jižních směrů. V neděli bude jasno až polojasno, ráno a dopoledne ojediněle mlhy nebo nízká oblačnost. Teploty vystoupí na 19 až 23 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

frame-scrollup