Nový týden s velkou oblačností a deštěm

Nový týden s velkou oblačností a deštěm
03.11.2013
Počasí v nadcházejícím týdnu bude s velkou oblačností a s deštěm, přechodně ale i polojasno

Počasí v nadcházejícím týdnu bude díky přechodu několika frontálních rozhraní značně proměnlivé. V pondělí bude oblačno, ojediněle s přeháňkami, odpoledne přibývání oblačnosti na zataženo a přeháňky častěji. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude čerstvý jižní vítr. V úterý bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Během dne přechodně místy až polojasno. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C, na západě při zmenšené oblačnosti až na 0 °C. Denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C.

Ve středu a ve čtvrtek očekáváme polojasno až oblačno, přechodně až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou ve středu na 6 až 2 °C, ve čtvrtek na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí ve středu na 8 až 12 °C, ve čtvrtek na 11 až 15 °C.

V pátek a v sobotu očekáváme polojasno až oblačno, jen ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. V neděli očekáváme přibývání oblačnosti až na zataženo s deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Výhled na následující týden naznačuje oblačno až polojasno, přechodně místy s přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty okolo 1 °C a denní teploty okolo 6 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup