Noční teploty spadnou pod -10 °C

Noční teploty spadnou pod -10 °C
11.12.2012
Noční teploty v příštích dnech budou klesat při zmenšené oblačnosti pod -10 °C

V noci na středu začne pomalu ubývat oblačnosti a srážek, díky čemuž teploty začnou pozvolna klesat. V noci na středu budou nejnižší teploty mezi -5 až -9 °C. Vát bude mírný západní vítr. Ve středu bude polojasno až oblačno, místy přechodně až zataženo se sněhovými přeháňkami. Nejvyšší teploty vystoupí na -7 až -3 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V noci na čtvrtek bude skoro jasno až polojasno, k ránu na západě Čech přibývání oblačnosti, ojediněle se slabými sněhovými přeháňkami. Teploty klesnou na -8 až -12 °C, při zmenšené oblačnosti na sněhové pokrývce ojediněle až na -15 °C. Vát bude slabý západní vítr. Ve čtvrtek bude polojasno až oblačno, místy se slabými sněhovými přeháňkami. Denní teplota se bude držet nadále nízko, mezi -7 až -3 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

Noc na pátek bude poslední ze silně mrazivých nocí, teplota klesne na -8 až -12 °C, při zmenšené oblačnosti na sněhové pokrývce ojediněle až na -15 °C. Během noci bude většinou polojasno. Během pátku bude zpočátku polojasno, postupně bude oblačnosti přibývat na oblačno až zataženo, postupně místy se sněžením. Teplota vystoupí na -5 až -1 °C. Vát bude mírný, na Moravě až čerstvý jihovýchodní vítr.

S příchodem víkendu se začne pozvolna oteplovat. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

Počasí pro Slovensko.

frame-scrollup