Noční teploty klesnou pod -5 °C

Noční teploty klesnou pod -5 °C
27.02.2022
Minimum srážek, noci s mrazy pod -5 °C a ve dne teploty do 7 °C. V předpovědi počasí na dva týdny to na sněžení nevypadá, spíše na příchod jara.

V pondělí bude jasno až polojasno, ranní teploty klesnou na -4 až -8 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude mírný východní vítr.

V úterý bude jasno. Ranní teploty klesnou na -5 až -9 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Od středy do pátku bude jasno až polojasno, přechodně místy oblačnost. Ranní teploty klesnou na -3 až -7 °C, ojediněle až na -9 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude slabý severozápadní vítr.

Během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, ojediněle se slabými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -3 až -7 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 7. března, naznačuje jasnou až polojasnou oblohu, ke konci týdne přechodně místy až oblačno s ojedinělými přeháňkami. Ranní teploty klesnou zpočátku na 1 až -3 °C, postupně na 5 až 1 °C. Denní teploty vystoupí zpočátku na 3 až 7 °C, postupně na 8 až 12 °C

frame-scrollup