Noční mrazy i pod -10 °C

Noční mrazy i pod -10 °C
06.03.2022
Noční teploty budou klesat během týdne i pod -10 °C, ve dne teploty vystoupí mírně nad nulu. Srážky se vyskytovat budou, ale žádné velké úhrny nečekáme.

V pondělí bude oblačno až zataženo, přechodně místy až polojasno. Na severovýchodě místy se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -4 až -8 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Vát bude mírný severní vítr.

V úterý a ve středu bude polojasno až oblačno, ojediněle se sněhovými přeháňkami nebo se slabým sněžením. Ranní teploty klesnou na -3 až -7 °C, při zmenšené oblačnosti až na -9 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude jasno až polojasno. Ranní teploty klesnou na -3 až -7 °C, ojediněle až na -10 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Během víkendu očekáváme jasno až polojasno. Ranní teploty klesnou na -5 až -9 °C, ojediněle až na -12 °C. Denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 14. března, naznačuje polojasnou oblohu, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou zpočátku na 2 až -2 °C, postupně na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 5 až 9 °C, postupně na 9 až 13 °C.

frame-scrollup