Noční mrazy až okolo -10 °C v příštím týdnu

Noční mrazy až okolo -10 °C v příštím týdnu
29.01.2015
Během příštího týdne se pořádně ochladí, ranní minima klesnou až k -10 °C a ve dne většinou slabě pod nulou

V příštím týdne očekáváme příliv studeného vzduchu nad naše území, takže ranní minima budou klesat až k -10 °C a denní teploty se udrží většinou lehce pod bodem mrazu. Obloha bude většinou polojasná, přechodně se zatáhne s občasným sněžením.

V pondělí očekáváme oblačno, místy se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -2 až -6 °C, při vyjasnění a na sněhové pokrývce ojediněle až na -8 °C. Denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C.

V úterý očekáváme zpočátku polojasno, odpoledne postupně až oblačno, ojediněle se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -4 až -8 °C, při vyjasnění a na sněhové pokrývce ojediněle až na -11 °C. Denní teploty vystoupí na -3 až 1 °C.

Ve středu a ve čtvrtek očekáváme oblačno až zataženo s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -4 až -8 °C a denní teploty vystoupí na -3 až 1 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme polojasno, v neděli přechodně až oblačno se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -5 až -9 °C, při zmenšené oblačnosti a na sněhové pokrývce až na -12 °C. Denní teploty vystoupí na -4 až 0 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup