Nejtepleji v pátek, pak chladno

Nejtepleji v pátek, pak chladno
06.11.2013
Nejtepleji bude v pátek, poté se už bude jenom ochlazovat, nedělní teploty do 10 °C

Ve čtvrtek bude zpočátku zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, postupně ubývání oblačnosti a srážek, které se budou nejčastěji vyskytovat na horách. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a od jihozápadu se bude postupně oteplovat. Denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C, ojediněle až na 16 °C. Vát bude zpočátku čerstvý, postupně mírný západní vítr.

V pátek bude zpočátku polojasno, postupně zejména v Čechách přibývání oblačnosti až na zataženo. Odpoledne od západu místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C. Pátek bude nejteplejším dnem z této krátké teplejší periody, pak se už bude jen ochlazovat.

V sobotu očekáváme oblačno až zataženo, postupně od jihozápadu s deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. V neděli očekáváme zpočátku zataženo až oblačno, místy s přeháňkami nebo s deštěm, postupně od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup