Nejtepleji bude na východě a uprostřed týdne

Nejtepleji bude na východě a uprostřed týdne
04.07.2021
Nejpěknějším dnem z prodlouženého víkendu bude úterý, to budou teploty nejvyšší a na obloze nejméně oblačnosti a srážek. V dalších dnech už bude záležet na tom, jestli budete na východě nebo západě republiky.

V pondělí bude oblačno až zataženo, od západu s občasným deštěm nebo přeháňkami a s bouřkami. Odpoledne a večer ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 16 až 12 °C a denní teploty vystoupí na 22 až 26 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V úterý bude jasno až polojasno. Ranní teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí na 26 až 30 °C. Vát bude slabý jižní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude proměnlivá oblačnost, přechodně místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 18 až 14 °C a denní teploty vystoupí na od 23 °C na západě po 32 °C na východě.

V pátek a během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, místy s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí na 23 až 27 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 12. července, naznačuje zpočátku oblačnou oblohu, místy s přeháňkami, postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou nejčastěji na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C.

frame-scrollup