Nejstudenější ráno bude ve středu

Nejstudenější ráno bude ve středu
13.04.2020
Po teplém prodlouženém víkendu nás čeká studenější úterý a studené ráno ve středu. Týden bude na srážky poměrně chudý a v úterý nás můžou překvapit sněhové přeháňky.

V úterý bude proměnlivá oblačnost, ojediněle s přeháňkami, od 500 m smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Ve středu jasno až polojasno, ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Ve čtvrtek nadále jasno až polojasno, ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C. Vát bude slabý jihozápadní vítr.

V pátek nás čeká zpočátku polojasno, od severu nás ovlivní slabá studená fronta, postupně oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C, ojediněle až na 22 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 20. dubna, naznačuje polojasnou oblohu a jen ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou zpočátku na 5 až 1 °C, postupně na 7 až 3 °C. Denní teploty vystoupí zpočátku na 10 až 14 °C, postupně na 14 až 18 °C.

 

 

 

frame-scrollup