Nejchladněji na začátku týdne

Nejchladněji na začátku týdne
01.04.2023
Nejchladněji bude na začátku pracovního týdne, pak se bude pozvolna oteplovat. Zpočátku od středních poloh většinou srážky sněhové.

V pondělí bude oblačno, místy se slabými sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

V úterý a ve středu bude oblačno, ojediněle, na severovýchodě místy se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -1 až -5 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C.

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, ojediněle s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Od pátku do neděle bude oblačno až zataženo, zpočátku místy, postupně ojediněle s deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C, postupně na 7 až 11 °C-

Výhled na následující týden, od pondělí 10. dubna, naznačuje polojasnou až oblačnou oblohu, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C, postupně na 12 až 16 °C.

frame-scrollup