Neděle udělá sbohem teplu
V noci na sobotu nás čeká jasno až polojasno, místy zataženo nízkou oblačností. Teploty klesnou na 9 až 5 °C. Vát bude slabý východní vítr. Během soboty zpočátku místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, postupně jasno až polojasno. Teploty vystoupí na 16 až 20 °C. Vát bude slabý jižní vítr.
V noci na neděli jasno, místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr. V neděli zpočátku jasno až polojasno, místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, v odpoledních hodinách od severozápadu přibývání frontální oblačnosti, ke které se později přidají i přeháňky. Teploty vystoupí na 17 až 21 °C, s postupem frontálního systému od severozápadu ochlazování. Vát bude mírný západní vítr.
V noci na pondělí bude zataženo až oblačno, od severozápadu místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Teploty klesnou na 9 až 5 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr. Pondělní oslavy Dne vzniku československého státu se ponesou v oblačné až zataženém počasí s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od severozápadu postupně ubývání oblačnosti a srážek. Teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude slabý severozápadní vítr.