Neděle bude jarní

Neděle bude jarní
05.03.2020
V sobotu nás ještě čeká počasí s četnými srážkami, v neděli však po chladném ránu vystoupí teploty nad 5 °C a na obloze bude převládat polojasná až oblačná obloha.

V noci na sobotu bude zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od středních poloh sněhovými. Teploty klesnou na 4 až 0 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihovýchodní vítr. V sobotu se k nám postupně rozšíří od jihozápadu výběžek vyššího tlaku vzduchu. Během dne bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, od vyšších poloh se sněžením. K večeru ubývání oblačnosti a srážek. Teploty vystoupí 4 až 8 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

Noc na neděli bude polojasná až skoro jasná s ojedinělými sněhovými přeháňkami. Teploty klesnou na 2 až -2 °C. Vát bude mírný západní vítr. Neděle bude příjemná, čeká nás polojasná až oblačná obloha, v horských oblastech s ojedinělými sněhovými přeháňkami. Večer od západu s blížící se okluzní frontou přibývání oblačnosti a později se začnou přidávat i přeháňky. Teploty vystoupí na 5 až 9 °C. Vát bude mírný západní vítr.

frame-scrollup