Návrat zimy v nedohlednu

Návrat zimy v nedohlednu
02.01.2022
Příští dny to na návrat pravého zimního počasí nevypadá, v polovině týdne se sice ochladí, teploty ve dne se však nadále udrží nad nulou a v příštích dvou týdnech to zatím nevypadá, na návrat celodenních mrazů

V pondělí bude zataženo až oblačno, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý západní vítr.

V úterý bude zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, večer od západu ochlazování a od 600 m i srážky sněhové. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude čerstvý jihozápadní vítr.

Od středy do pátku bude proměnlivá oblačnost, místy s přeháňkami, od středních poloh většinou sněhovými nebo smíšenými. V noci srážky sněhové i v nižších polohách. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C.

Během víkendu očekáváme nadále proměnlivou oblačnost, místy s přeháňkami, od středních poloh smíšenými. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 10. ledna, naznačuje zpočátku polojasno, v druhé polovině týdne až zataženo s přeháňkami, od středních poloh smíšenými. Ranní teploty klesnou většinou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C, postupně na 0 až 4 °C.

frame-scrollup