Návrat zimy není na pořadu dne

Návrat zimy není na pořadu dne
19.02.2023
Návrat zimního mrazivého počasí se sněžením, není ve výhledu. Konec pracovního týdne bude sice ve znamení ochlazení, ale to nebude tak výrazné.

V pondělí bude polojasno až oblačno, na severovýchodě zpočátku zataženo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude čerstvý západní vítr.

V úterý a ve středu bude oblačno až zataženo, přechodně místy polojasno. Ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C, ve středu na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude čerstvý západní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude oblačno až zataženo, místy s deštěm nebo s přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s deštěm nebo s přeháňkami. Od vyšších poloh, přechodně od nižších poloh srážky sněhové. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 27. února, naznačuje oblačnou až zataženou oblohu, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, od středních poloh s deštěm se sněhem nebo se sněžením. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

frame-scrollup