Na začátku týdne tropické teploty

Na začátku týdne tropické teploty
13.09.2020
Začátek týdne bude velmi teplý, teploty budou atakovat tropické hodnoty. Ochladí se ve čtvrtek, ale na to, že máme stále září, budou teploty nadále celkem vysoké. Srážek se v nadcházejícím týdnu moc nedočkáme.

V pondělí a v úterý bude jasno až polojasno, ráno ojediněle s mlhami. Noční teploty klesnou na 15 až 11 °C, v údolích na 8 °C a denní teploty vystoupí na 25 až 29 °C, v úterý ojediněle až na 30 °C. Vát bude slabý jihovýchodní vítr.

Ve středu bude zpočátku jasno až polojasno, ráno ojediněle mlhy, postupně na jihozápadě ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Noční teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 25 až 29 °C. Vát bude mírný jižní vítr.

Ve čtvrtek zpočátku polojasno, postupně přechodně zvětšená oblačnost a místy s přeháňkami. Noční teploty klesnou na 16 až 12 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

V pátek a během víkendu očekáváme jasnou až polojasnou oblohu, ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Noční teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 21. září, naznačuje polojasnou až oblačnou oblohu s ojedinělými přeháňkami. Noční teploty klesnou většinou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C

frame-scrollup