Na začátku týdne přeháňky, pak vyjasnění

Na začátku týdne přeháňky, pak vyjasnění
11.08.2013
Začátek týdne bude se zvětšenou oblačností a s přeháňkami, potom se vyjasní

Počasí na začátku týdne ovlivní brázda nízkého tlaku vzduchu, která k nám zejména v úterý donese srážky. Od středy začne počasí ovlivňovat tlaková výše, kolem které k nám bude od jihu proudit teplý vzduch. V pondělí bude jasno až polojasno. Odpoledne a večer od západu přibývání oblačnosti, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí na 22 až 26 °C.

V úterý bude zpočátku oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, ojediněle s bouřkami. Během dne od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C. Od středy do pátku bude jasno až polojasno. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí ve středu na 20 až 24 °C, ve čtvrtek na 22 až 26 °C a v pátek na 23 až 27 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno, v sobotu přechodně až oblačno, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 16 až 12 °C a denní teploty vystoupí na 23 až 27 °C. Výhled na další týden naznačuje polojasnou, přechodně místy oblačnou oblohu s ojedinělými přeháňkami. Ranní minima okolo 16 až 12 °C a denní maxima okolo 23 až 27 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup