Na začátku týdne ještě přeháňky, pak slunce

Na začátku týdne ještě přeháňky, pak slunce
24.09.2017
Na začátku týdne se ještě místy vyskytnou přeháňky nebo občasný déšť, od středy však bude převládat zmenšená oblačnost a dočkáme se i slunečních paprsků.

Začátek týdne bude ovlivňovat tlaková níže, postupující k západu, za ní se k nám rozšíří oblast vysokého tlaku vzduchu se středem nad severovýchodní Evropou.

V pondělí bude oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. K večeru postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V úterý a ve středu bude polojasno, místy až oblačno s přeháňkami. Ráno místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme jasno až polojasno, ráno místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C.

Během víkendu očekáváme jasno až polojasno, ráno místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, v neděli v Čechách postupně místy až oblačno s přeháňkami. Ranní teploty klesnou 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí v sobotu na 17 až 21 °C a v neděli na 14 až 18 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 2. října, naznačuje zpočátku oblačno až polojasno, místy s přeháňkami, postupně během týdne ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou zpočátku na 11 až 7 °C, postupně na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí nejčastěji na 13 až 17 °C.

frame-scrollup