Na začátku týdne až 9 °C, ke konci 2 °C

Na začátku týdne až 9 °C, ke konci 2 °C
16.01.2014
Na začátku příštího týdne až 9 °C, pak postupně ochlazování k 2 °C a sněhové přeháňky

V pondělí očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, na hřebenech hor srážky smíšené nebo sněhové. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. V úterý očekáváme oblačno až polojasno, ojediněle s přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

Ve středu a ve čtvrtek očekáváme polojasno, ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí ve středu na 1 až 5 °C, ve čtvrtek na 0 až 4 °C. V pátek a během víkendu očekáváme oblačno až zataženo místy s přeháňkami, nebo s občasným deštěm se sněhem, postupně se sněžením. Na horách srážky sněhové. Ranní teploty klesnou zpočátku na 1 až -3 °C, postupně na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 0 až 4 °C, postupně na -2 až 2 °C.

Výhled na následující týden naznačuje většinou oblačnou oblohu se sněhovými přeháňkami nebo s občasným sněžením. Ranní teploty okolo -1 až -5 °C a denní teploty mezi -2 až 2 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup