Na vpád zimy to zatím nevypadá

Na vpád zimy to zatím nevypadá
03.12.2022
Na vpád zimního počasí s celodenními mrazy a se sněžením v takové míře, aby se sněhová pokrývka tvořila už od středních poloh a udržela se po několik dní, to zatím nevypadá.

V pondělí bude zataženo, místy s deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

Od úterý do čtvrtku bude zataženo, zpočátku místy, postupně jen ojediněle s deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C, postupně na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Od pátku do neděle očekáváme zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od středních poloh smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 12. prosince, naznačuje zataženou oblohu, místy s občasnými přeháňkami, většinou sněhovými. Ranní teploty klesnou na -1 až -5 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C.

frame-scrollup