Na víkend se oteplí k 15 °C

Na víkend se oteplí k 15 °C
29.10.2014
Druhá polovina týdne bude nadále slunečná, případně s nízkou oblačností, jen ve čtvrtek bude více frontální oblačnosti

Počasí ve čtvrtek ovlivní od severozápadu slabá rozpadající se studená fronta, za kterou se k nám rozšíří od jihozápadu tlaková výše. Ve čtvrtek bude zpočátku skoro jasno až polojasno, postupně v Čechách od západu přibývání oblačnosti na oblačno až zataženo, na západě postupně ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C, při vyjasnění až na -1 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

V pátek bude polojasno až oblačno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, ojediněle s mrholením. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C, při nízké oblačnosti okolo 7 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, která se ojediněle udrží po celý den. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C, při zmenšené oblačnosti na 0 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C, v neděli až na 15 °C. Při nízké oblačnosti okolo 7 °C. Vát bude slabý jihovýchodní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup