Na Velikonoce proměnlivé počasí

Na Velikonoce proměnlivé počasí
30.03.2018
Počasí o Velikonocích přinese proměnlivé, aprílové počasí, čeká nás zmenšená oblačnost i zataženo, déšť, od středních poloh přechodně i sníh a ve dne poměrně teplo.

V noci na sobotu bude zpočátku polojasno až oblačno, postupně většinou zataženo a k ránu místy s přeháňkami. Teploty klesnou na 10 až 6 °C, v Čechách až na 4 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr. Během dne bude zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami, ojediněle s bouřkami a ojediněle srážky vydatnější. Teploty vystoupí na 12 až 16 °C, na západě Čech na 7 °C. Vát bude v Čechách mírný západní, na Moravě čerstvý jižní vítr.

Noc na neděli nadále většinou zatažená, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, od západu ochlazování a od vyšších poloh postupně srážky smíšené nebo sněhové. Teploty klesnou na 6 až 2 °C. Vát bude čerstvý severozápadní vítr. Přes den velká oblačnost, zataženo až oblačno, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, od vyšších poloh srážky smíšené. Teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Vát bude čerstvý severozápadní vítr.

Velikonoční pondělí bude polojasné až oblačné, na severovýchodě zpočátku ještě zataženo s doznívajícími přeháňkami, od středních poloh smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C, při zmenšené oblačnosti ojediněle až na -3 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Vát bude zpočátku čerstvý severozápadní vítr, který bude během dne slábnout.

frame-scrollup