Na Vánoce až 8 °C

Na Vánoce až 8 °C
19.12.2013
Vánoční svátky v teple, bude až 8 °C a okolo Silvestra teploty do 4 °C, nezasněží

V pondělí bude oblačno až polojasno, zpočátku místy s dešťovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. V úterý, na Štědrý den očekáváme polojasno až oblačno, k večeru na severozápadě s ojedinělými dešťovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

Ve středu na 1. svátek vánoční očekáváme polojasno, během dne přibývání oblačnosti až na zataženo. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Ve čtvrtek na druhý svátek vánoční očekáváme zataženo s deštěm, na horách většinou srážky smíšené. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme oblačno až polojasno, místy s dešťovými přeháňkami, které budou na horách sněhové. Ranní teploty klesnou zpočátku na 4 až 0 °C, postupně na 2 až -2 °C. Denní teploty vystoupí zpočátku na 2 až 6 °C, postupně na 0 až 4 °C. Výhled na týden od 30. 12. naznačuje oblačnou oblohu, v druhé polovině týdne s přeháňkami, od středních poloh sněhovými nebo smíšenými. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup