Na konci týdne oteplení

Na konci týdne oteplení
09.12.2012
V příštím týdnu mrazivo, ale na víkend se oteplí a přijde obleva, poté teploty okolo nuly

V pondělí bude zataženo až oblačno se sněžením, nebo sněhovými přeháňkami. V oblasti nižších poloh, místy přechodně srážky smíšené. Ranní minima klesnou na -2 až -6 °C, na východě až na -10 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C.

V úterý a ve středu bude oblačno až zataženo, místy se sněžením, nebo se sněhovými přeháňkami. Noční teploty klesnou na -3 až -7 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na -5 až -1 °C.

Ve čtvrtek a v pátek bude polojasno, jen ojediněle se slabými sněhovými přeháňkami. Noční teploty klesnou na -10 až -14 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na -7 až -3 °C.

Během víkendu (15. a 16. 12.) očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, které budou v nižších polohách přechodně smíšené, nebo dešťové. Noční teploty klesnou na -1 až -5 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí v sobotu na -3 až 1 °C, v neděli na -1 až 3 °C.

Od pondělí do středy (17. - 19. 12.) očekáváme zataženo se sněžením, v nižších polohách srážky smíšené, nebo dešťové. Noční teploty klesnou na 0 až -4 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C. 

Od čtvrtku do neděle očekáváme převážně oblačno, místy s přeháňkami, od středních poloh smíšenými, nebo sněhovými. Noční teploty klesnou na -1 až -5 °C a nejvyšší denní se budou pohybovat mezi -2 až 2 °C. Na Štědrý den momentálně předpokládáme zataženo se sněžením, v nižších oblastech přechodně srážky smíšené. Noční teploty klesnou na -1 až -5 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na -3 až 1 °C.

Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Charakteristika prosince.

 

 

frame-scrollup