Na horách začne sněžit

Na horách začne sněžit
13.11.2022
Teploty během týdne budou pozvolna klesat a na horách se postupně začne vyskytovat sněžení

V pondělí bude jasno až skoro jasno, místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C, při vyjasnění až na -1 °C. Denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V úterý bude zataženo nízkou oblačností, ojediněle s mrholením. Ojediněle polojasno. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. Vát bude slabý jihovýchodní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude zataženo, mlhavo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C.

V pátek a během víkendu bude oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Na hřebenech hor srážky smíšené nebo sněhové. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 21. listopadu, naznačuje oblačnou až zataženou oblohu, místy s přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou 5 až 1 °C, postupně na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C, postupně na 2 až 6 °C.

frame-scrollup