Na horách začne sněžit

Na horách začne sněžit
10.10.2021
Počasí během týdne bude často s velkou oblačností a s občasnými srážkami, které vlivem nízkých teplot, budou přecházet na hřebenech hor ve srážky smíšené nebo sněhové.

V pondělí bude polojasno, postupně od severozápadu až zataženo a k večeru od severozápadu s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V úterý a ve středu bude oblačno až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na hřebenech hor i sněhovými. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude proměnlivá oblačnost, místy s deštěm nebo s přeháňkami, na hřebenech hor sněhovými nebo smíšenými. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude mírný západní vítr.

O víkendu očekáváme polojasno. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 18. října, naznačuje oblačnou oblohu s ojedinělými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C, uprostřed týdne až na 16 °C.

frame-scrollup