Minimum srážek a v noci místy mráz

Minimum srážek a v noci místy mráz
24.10.2021
Počasí během týdne bude většinou se zmenšenou oblačností, které zejména v ranních a dopoledních hodinách bude místy s mlhami nebo nízkou oblačností.

V pondělí bude jasno, ráno místy mlhy. Postupně místy polojasno. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C, na západě až na -2 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihovýchodní vítr.

V úterý a ve středu bude oblačno až zataženo, přechodně místy polojasno. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude jasno až polojasno, ráno ojediněle mlhy. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C, ojediněle až na -1 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C, při nízké oblačnosti okolo 8 °C.

Během víkendu očekáváme jasno až polojasno, místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C, při nízké oblačnosti okolo 8 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 1. listopadu, očekáváme jasno až polojasno, místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ke konci týdne až oblačno s ojedinělými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C, postupně na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 13 až 17 °C, postupně na 9 až 13 °C.

frame-scrollup