Martin místy přijede na bílém koni

Martin místy přijede na bílém koni
09.11.2016
Počasí ke konci týdne přinese proměnlivou oblačnost, místy většinou se sněhovými přeháňkami nebo s občasným sněžením, které bude během dne přecházet v nižších a středních polohách v déšť nebo déšt se sněhem.

Počasí ke konci týdne přinese proměnlivou oblačnost, místy většinou se sněhovými přeháňkami nebo s občasným sněžením, které bude během dne přecházet v nižších a středních polohách v déšť nebo déšť se sněhem.

Ve čtvrtek bude zataženo až oblačno, místy s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami, během dne v nižších a středních polohách přechodně srážky smíšené nebo dešťové. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

V pátek bude oblačno až zataženo, odpoledne přechodně místy až polojasno, místy se sněhovými přeháňkami nebo s občasným sněžením, které bude během dne v nižších a středních polohách přecházet ve srážky smíšené nebo dešťové. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C, na jižní Moravě až na 6 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Během soboty očekáváme polojasno až oblačno, ojediněle se sněhovými přeháňkami, během dne v nižších a středních polohách přechodně srážky smíšené nebo dešťové. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C, na jižní Moravě až na 5 °C. Vát bude mírný proměnlivý vítr.

V neděli nás čeká zpočátku polojasná obloha, během dne od západu přibývání oblačnosti, místy se sněžením nebo se sněhovými přeháňkami, které budou v nižších a středních polohách přecházet v dešťové nebo smíšené. Ranní teploty klesnou na -1 až -5 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C, na jižní Moravě až na 5 °C. Vát bude mírný jižní vítr.

frame-scrollup