Letní víkend až 29 °C

Letní víkend až 29 °C
27.04.2012
Víkend přinese letní počasí, bude slunečno a teploty budou šplhat k 29 °C

Předpověď počasí na víkend vypadá velice dobře, většinou slunečnou oblohu budou doprovázet letní teploty, které budou šplhat až k 29 °C. V sobotu bude jasno až skoro jasno, beze srážek. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a nejvyšší denní maxima vystoupí na 25 až 29 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V noci na neděli bude většinou jasno až skoro jasno. Noční teplota klesne na 14 až 10 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr. Během neděle bude zpočátku jasno až skoro jasno, během odpoledne na západě území přechodně oblačno s ojedinělými přeháňkami a bouřkami. Nejvyšší teploty vystoupí na 24 až 28 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr. Po oba víkendové dny, by měla být na většině území překročena hranice 25 °C, kdy při této teplotě považujeme den za letní.

V příštím týdnu očekáváme většinou jasno až polojasno, zejména v odpoledních hodinách přechodně oblačno s občasnými přeháňkami a bouřkami. Teploty se budou pohybovat zpočátku mezi 22 až 26 °C, postupně budou pozvolna klesat. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

meteoobchod.cz

frame-scrollup