Krutý mráz, sevře nás

Krutý mráz, sevře nás
16.03.2018
Před týdnem jsme se začali oddávat jarnímu počasí, slunečné obloze a teplotám nad 10 °C, teď se však vší silou vrací zima a teploty zejména v noci klesnou až na -10 °C. Zima vydrží do půlky příštího týdne, pak se teploty vrátí nad nulu.

Během víkendu k nám začne od severu, postupně od severovýchodu proudit chladný vzduch. Teploty se vrátí do mínusových hodnot a v noci se můžou dostat i na -10 °C

V noci na sobotu bude oblačno až zataženo, místy se sněhovými přeháňkami. Teploty klesnou na -1 až -5 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý severovýchodní vítr. Během dne zataženo až oblačno, místy se sněhovými přeháňkami. Teploty vystoupí na -2 až 2 °C. Vát bude čerstvý severovýchodní vítr.

Noc na neděli bude oblačná až zatažená, místy se sněhovými přeháňkami. Teploty klesnou na -5 až -9 °C. Vát bude čerstvý, místy až silný severovýchodní vítr. V neděli bude počasí oblačné až zatažené, zejména v horských oblastech místy se sněhovými přeháňkami. Během dne přechodně místy až polojasno. Teploty vystoupí na -5 až -1 °C, na jihu okolo 0 °C. Vát bude čerstvý, místy až silný severovýchodní vítr.

frame-scrollup