Kousek Babího léta během týdne

Kousek Babího léta během týdne
22.09.2013
Počasí v nadcházejícím týdnu většinou skorojasné až polojasné, v druhé polovině oblačnosti více

Počasí v první polovině týdne ovlivňovat oblast vysokého tlaku vzduchu nad západní, postupně nad střední Evropou. V druhé polovině týdne nás bude ovlivňovat okraj tlakové níže. V pondělí a v úterý bude skoro jasno až polojasno, na severovýchodě území místy až oblačno s ojedinělými přeháňkami, které budou v pondělí častější. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí v pondělí na 16 až 20 °C, v úterý na 17 až 21 °C.

Ve středu bude většinou polojasno, na severovýchodě území místy až oblačno a ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C, na severovýchodě území na 16 °C. Ve čtvrtek bude zpočátku oblačno až polojasno, ojediněle s přeháňkami. Postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C.

V pátek očekáváme polojasno, na severu ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C. Během víkendu očekáváme většinou polojasno, ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup