Konec týdne zatažený, teploty do 10 °C

Konec týdne zatažený, teploty do 10 °C
13.02.2014
Konec týdne s velkou oblačností, s přeháňkami a s teplotami do 10 °C

Dnes, ve čtvrtek bude zpočátku polojasno, postupně od západu přibývání oblačnosti až na zataženo a na západě odpoledne s deštěm, od vyšších poloh se sněžením. Teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Vát bude mírný proměnlivý vítr.

V pátek bude zpočátku oblačno až zataženo, zpočátku místy s deštěm nebo s přeháňkami, od středních poloh sněhovými. Během dne ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V sobotu bude polojasno až oblačno, na severozápadě až zataženo, ojediněle s přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C, na východě až na -4 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. V neděli očekáváme oblačno až zataženo, na Moravě zpočátku polojasno. Zpočátku jen ojediněle s přeháňkami, během dne postupně srážky četnější. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup