Konec týdne teplý, s občasnými srážkami

Konec týdne teplý, s občasnými srážkami
25.02.2015
Konec týdne s proměnlivou oblačností a s občasnými srážkami, denní teploty porostou většinou nad 5 °C

Ve čtvrtek bude v Čechách skoro jasno až polojasno, ojediněle zataženo nízkou oblačností. Na Moravě oblačno až zataženo, místy s deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. K večeru ustávání srážek. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C, v Čechách ojediněle až na -4 °C. Denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Vát bude mírný severní vítr. 

V pátek bude polojasno až oblačno, postupně od západu přibývání oblačnosti. Večer v Čechách od západu s deštěm, od vyšších poloh se sněžením. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr, který se bude večer měnit na severozápadní.

V sobotu bude oblačno až zataženo, místy s deštěm nebo s přeháňkami, od středních poloh smíšenými. Během dne ubývání oblačnosti a srážek. Ranná teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V neděli bude zpočátku skoro jasno až polojasno, ráno a dopoledne ojediněle zataženo nízkou oblačností. Večer v Čechách od západu přibývání oblačnosti, později se srážkami. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. Vát bude slabý jižní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

 

frame-scrollup