Konec týdne slunečný s bouřkami

Konec týdne slunečný s bouřkami
16.07.2014
Počasí na konci týdne bude slunečné s odpoledními bouřkami, v neděli častějšími a intenzivnějšími

Počasí ke konci týdne bude postupně ovlivňovat nevýrazné tlakové pole, počasí bude většinou slunečné s odpoledními bouřkami, v neděli pak bouřky častější a ojediněle intenzivní.

Ve čtvrtek bude jasno až polojasno, ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí na 26 až 30 °C. Vát bude slabý východní vítr.

V pátek bude jasno až skoro jasno, ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí na 27 až 31 °C. Vát bude slabý severovýchodní vítr.

V sobotu bude jasno až skoro jasno, během dne zejména v Čechách ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí na 27 až 31 °C. Na jihu Moravy až na 32 °C. Vát bude slabý severovýchodní vítr.

Během neděle očekáváme jasno až skoro jasno, během dne od západu postupně přibývání oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami, ojediněle intenzivními. Ranní teploty klesnou na 18 až 14 °C a denní teploty vystoupí na 28 až 32 °C, na jižní Moravě až na 33 °C. Vát bude mírný východní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup