Konec týdne s teplotami okolo nuly, v neděli okolo 10 °C

Konec týdne s teplotami okolo nuly, v neděli okolo 10 °C
24.02.2016
Teploty jako na horské dráze budou pokračovat i nadále, v neděli se dočkáme teplot okolo 10 °C

Počasí na konci týdne nebude vybočovat z dynamiky minulých dní. Poslední dny pracovního týdne přinesou ranní minima slabě pod nulou a denní maxima slabě nad nulou, přičemž zejména neděle bude výrazně teplejší s maximy okolo 10 °C

Ve čtvrtek bude polojasno až oblačno, na jihovýchodě zpočátku až zataženo, místy s přeháňkami, od středních poloh místy smíšenými. Během dne od severozápadu ustávání srážek. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

V pátek očekáváme polojasno, během dne přechodně místy až oblačno. Ranní teploty klesnou na -1 až -5 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

V sobotu očekáváme polojasno až oblačno, odpoledne postupně na Moravě místy s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na -1 až -5 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Vát bude mírný východní až jihovýchodní vítr.

V neděli očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami. Večer od jihu postupně déšť. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C, na jihovýchodě okolo 4 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C, na západě a severozápadě Čech okolo 6 °C. Vát bude v Čechách většinou mírný severovýchodní vítr, na Moravě mírný jihovýchodní vítr.

frame-scrollup