Konec týdne s teplotami okolo 0 °C

Konec týdne s teplotami okolo 0 °C
13.12.2017
Konec týdne přinese proměnlivou oblačnost a místy s přeháňkami, většinou od středních poloh smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou většinou slabě pod nulu a denní slabě nad nulu.

Ve čtvrtek bude zpočátku oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými. Během dne přechodně až skoro jasno až polojasno. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Vát bude čerstvý jihozápadní vítr.

V pátek bude zpočátku oblačno až zataženo, místy s deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Od západu postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

V sobotu očekáváme oblačno, místy s přeháňkami, od středních poloh smíšenými. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V neděli očekáváme oblačno, místy se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý severozápadní vítr.

frame-scrollup