Konec týdne s proměnlivou oblačností a s přeháňkami

Konec týdne s proměnlivou oblačností a s přeháňkami
09.07.2014
Počasí ke konci týdne bude s proměnlivou oblačností a s přeháňkami, místy s bouřkami. Teploty okolo 20 °C se budou postupně zvyšovat

Kolem tlakové níže nad střední Evropou k nám bude proudit vlhký a chladný vzduch od severozápadu, počasí bude většinou s velkou oblačností a místy se srážkami a s bouřkami.

Ve čtvrtek bude oblačno, zejména v horských oblastech místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C. Vát bude slabý západní vítr. V pátek bude zpočátku polojasno až oblačno s ojedinělými přeháňkami. Během dne postupně přibývání oblačnosti až na zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami, místy s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C. Vát bude slabý severozápadní vítr.

V sobotu očekáváme polojasno až oblačno, zejména na jihozápadní polovině Čech místy s přeháňkami, jinde srážky jen ojediněle. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 22 až 26 °C. V neděli očekáváme zpočátku polojasno, od západu postupně přibývání oblačnosti až na zataženo a místy s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí na 23 až 27 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup