Konec týdne proprší

Konec týdne proprší
25.03.2015
Počasí v druhé polovině týdne bude na deštníky, obloha bude oblačná až zatažená s občasným deštěm nebo s přeháňkami

Konec týdne bude mít zcela opačný charakter, než jeho začátek. Bude převládat oblačná až zatažená obloha s občasným deštěm nebo s přeháňkami a teploty se udrží okolo 10 °C ve dne.

Ve čtvrtek bude zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami, v Čechách na hřebenech hor večer postupně srážky sněhové. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C, na Moravě ojediněle až na 15 °C. Vát bude mírný západní, na Moravě až jihozápadní vítr.

V pátek bude zpočátku oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, na horách většinou se sněžením. Odpoledne od západu postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V sobotu bude zpočátku polojasno, během dne od západu přibývání oblačnosti a večer na západě postupně s deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C.

V neděli bude zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami, během dne přechodně ustávání srážek a ubývání oblačnosti. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup