Konec týdne přinese srážky

Konec týdne přinese srážky
08.11.2017
Konec týdne bude bohatý na srážky, které zejména v neděli budou přecházet od 500 m ve srážky smíšené nebo sněhové. Teploty se do konce týdne udrží nad nulou.

Ve čtvrtek bude zataženo až oblačno, místy se slabým deštěm nebo s mrholením. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Vát bude slabý západní vítr.

V pátek bude oblačno až zataženo, zpočátku místy až polojasno. Ojediněle se slabým deštěm nebo s mrholením. Odpoledne od severozápadu s deštěm nebo s přeháňkami, nad 1000 m sněhovými. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Vát bude mírný, během dne přechodně místy až čerstvý jihozápadní vítr. 

Během soboty nás čeká oblačno až zataženo, místy s deštěm nebo s přeháňkami. Na hřebenech hor přechodně sněhovými nebo smíšenými. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Vát bude mírný, postupně čerstvý jihozápadní vítr.

V neděli očekáváme oblačno s přeháňkami, na Moravě zpočátku až zataženo s doznívajícím deštěm, na horách se sněžením. Od 500 m srážky smíšené nebo sněhové. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Vát bude mírný západní vítr.

frame-scrollup