Konec týdne oblačný s občasným deštěm

Konec týdne oblačný s občasným deštěm
13.04.2016
Konec týdne bude bohatý na oblačnost a dočkáme se taky občasných srážek, počasí bude ovlivňovat vlnící se studená fronta

Počasí konce týdne bude nejvíce ovlivňovat zvlněná studená fronta, která začne počasí ovlivňovat v pátek. Na konci týdne si slunce moc neužijeme, bude převládat zvětšená oblačnost s občasnými srážkami.

Ve čtvrtek bude zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, místy srážky trvalejší, zejména na Moravě ojediněle s bouřkami. Odpoledne od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Během pátku bude zpočátku polojasno, během dne od západu přibývání oblačnosti s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude zpočátku slabý jihovýchodní, postupně mírný jihozápadní vítr.

V sobotu a v neděli očekáváme oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Během dne přechodně místy až polojasno. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí v sobotu na 13 až 17 °C, v neděli v Čechách na 10 až 14 °C, na Moravě na 15 až 19 °C, na jihu až na 21 °C.

frame-scrollup