Konec týdne nebude teplý ani slunečný

Konec týdne nebude teplý ani slunečný
12.04.2017
Počasí na konci týdne bude s proměnlivou, většinou zvětšenou oblačností a s občasnými srážkami. Teploty denní okolo 10 °C a v noční okolo 4 °C.

Ve čtvrtek ovlivní počasí od západu studená fronta, bude zpočátku zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na horách sněhovými. Během dne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý severozápadní vítr.

V pátek nás čeká oblačno, ojediněle s přeháňkami, na severních horách sněhovými. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C, místy s přízemními mrazíky a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Sobota bude zpočátku polojasná až oblačná, od západu začne postupovat další frontální systém, postupně přibývání oblačnosti až na zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C, místy s přízemními mrazíky a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V neděli očekáváme proměnlivou oblačnost s přeháňkami, od 800 m smíšenými. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude čerstvý západní vítr.

frame-scrollup