Konec týdne moc slunečný nebude

Konec týdne moc slunečný nebude
22.03.2017
Konec týdne přinese proměnlivou oblačnost s občasnými srážkami, které zejména v neděli budou na severovýchodě přecházet od vyšších poloh ve sněhové nebo smíšené.

Počasí na konci týdne si udrží poměrně vysoké teploty, na obloze však přechodně převládne zvětšená oblačnost s občasnými srážkami.

Ve čtvrtek bude zpočátku oblačno až zataženo, místy s přeháňkami. Během dne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C, na jihovýchodě až na 16 °C. Vát bude mírný východní až severovýchodní vítr.

Během pátku nás čeká zpočátku oblačno až zataženo, místy s přeháňkami. Během dne ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C, na jihovýchodě až na 15 °C. Vát bude mírný proměnlivý vítr.

V sobotu se počasí vyčasí, po celý den očekáváme polojasno beze srážek. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 0 °C, ojediněle až na -1 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

V neděli očekáváme zpočátku polojasno, od severovýchodu přechodně přibývání oblačnosti s přeháňkami, na severovýchodě od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude mírný severní vítr.

frame-scrollup