Konec týdne bez deště

Konec týdne bez deště
22.10.2014
Konec týdne bude s malou oblačností a jen ojediněle se srážkami, místy se v nižších polohách udrží nízká oblačnost

Ve čtvrtek bude zpočátku zataženo s deštěm nebo s přeháňkami. Odpoledne a k večeru postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý severní vítr.

V pátek bude zpočátku oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Během dne postupně ubývání oblačnosti a srážek na skoro jasno až polojasno. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C, v Čechách místy až na 11 °C. Vát bude mírný, na Moravě až čerstvý severovýchodní vítr.

V sobotu bude skoro jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, která se ojediněle udrží po celý den. K večeru v Čechách postupně přibývání oblačnosti a večer ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C, při nízké oblačnosti okolo 6 °C. Vát bude mírný jižní vítr.

V neděli očekáváme skoro jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, která se ojediněle udrží po celý den. V Čechách zpočátku ještě místy až oblačno s ojedinělými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C, při nízké oblačnosti okolo 7 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup