Ke konci týdne teploty nad 20 °C

Ke konci týdne teploty nad 20 °C
06.05.2012
V týdnu proměnlivá oblačnost s přeháňkami, ke konci týdne teploty nad 20 °C

Čeká nás týden s proměnlivou oblačností a s přeháňkami, ke konci týdne se teploty dostanou nad 20 °C. V pondělí nás čeká oblačná až zatažená obloha s občasným deštěm, nebo s přeháňkami. K večeru bude oblačnosti a srážek ubývat. Ranní teplota klesne na 10 až 6 °C a nejvyšší denní teplota vystoupí na 14 až 18 °C.

V úterý bude většinou polojasno, ojediněle s přeháňkami a s bouřkami. Ranní minima klesnou na 7 až 3 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C. Ve středu bude zpočátku polojasno, postupně od západu přibývání oblačnosti na zataženo s přeháňkami a s bouřkami. Ranní minima klesnou na 9 až 5 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme oblačnou až zataženou oblohu s občasným deštěm, nebo s přeháňkami. Noční minima klesnou na 13 až 9 °C a nejvyšší denní vystoupí na 19 až 23 °C.

Během víkendu očekáváme většinou polojasno až oblačno, místy s přeháňkami. Noční minima klesnou na 9 až 5 °C a nejvyšší teploty vystoupí na 15 až 19 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

meteoobchod.cz

frame-scrollup