Ke konci týdne teplota nad 20 °C

Ke konci týdne teplota nad 20 °C
02.06.2013
V týdnu oblačno až polojasno s přeháňkami, postupné oteplování nad 20 °C

Počasí během nadcházejícího týdne v pondělí ovlivní studená fronta, za kterou se k nám bude pomalu rozšiřovat okraj tlakové výše ze severozápadní Evropy. V pondělí bude zataženo až oblačno, místy s deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí v Čechách na 10 až 14 °C, na Moravě na 13 až 17 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý severozápadní vítr.

V úterý a ve středu bude většinou oblačno, místy s přeháňkami, které budou častější na horách a ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí v úterý na 14 až 18 °C, ve středu na 16 až 20 °C.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme polojasno, během dne při přechodně zvětšené oblačnosti, místy s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C.

Během víkendu očekáváme většinou polojasno, během dne ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup