Ke konci týdne slunečno a teplo

Ke konci týdne slunečno a teplo
24.06.2012
Začátek týdne bude oblačný s přeháňkami, druhá polovina slunečná s letními teplotami

Počasí na začátku týdne bude oblačné s přeháňkami, v dalších dnech se vyjasní a teploty budou letní, místy až tropické. V pondělí bude zpočátku oblačno až zataženo s přeháňkami, nebo s občasným deštěm, postupně během dne bude oblačnosti a srážek ubývat. Noční teplota klesne na 17 až 13 °C, na západě území na 10 °C. Nejvyšší denní teplota vystoupí na 18 až 22 °C.

V úterý bude o něco méně oblačno, čeká nás polojasná až oblačná obloha, ojediněle s přeháňkami. Noční teplota klesne na 12 až 8 °C, nejvyšší denní vystoupí na 17 až 21 °C.

Od středy do soboty bude jasno až polojasno, odpoledne místy při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Denní teplota vystoupí zpočátku na 20 až 24 °C, postupně až na 28 až 32 °C. Noční teploty klesnou zpočátku na 13 až 9 °C, postupně na 18 až 14 °C.

V neděli očekáváme zpočátku jasno až skoro jasno, postupně během dne s častými bouřkami. Noční teplota klesne na 19 až 15 °C a nejvyšší denní teplota vystoupí na 28 až 32 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

zahradni teploměry

frame-scrollup