Ke konci příštího týdne 10 °C

Ke konci příštího týdne 10 °C
03.03.2016
Výhled na příští týden naznačuje pozvolné oteplování a teploty na konci týdne okolo 10 °C

Výhled počasí na příští týden naznačuje pozvolné oteplování s tím, že na konci týdne by se teploty mohly místy dostat na 10 °C. Obloha bude většinou oblačná a místy se vyskytnou i přeháňky.

V pondělí očekáváme polojasno, na Moravě až oblačno a na východě místy s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C.

V úterý a ve středu očekáváme zataženo až oblačno s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami, během dne v nižších a středních polohách srážky smíšené nebo dešťové. Ranní teploty klesnou v Čechách na 1 až -3 °C, při zmenšené oblačnosti ojediněle až na -5 °C a na Moravě na 3 až -1 °C. Denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

Ve čtvrtek očekáváme polojasno, na východě zpočátku ještě se zvětšenou oblačností a s doznívajícími přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C.

V pátek a v sobotu očekáváme polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C.

V neděli očekáváme zataženo s deštěm. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C.

 

frame-scrollup