Jaro se blíží, teploty budou stoupat

Jaro se blíží, teploty budou stoupat
20.02.2013
Zimní počasí se blíží ke konci a teploty začnou stoupat výrazně nad nulu

Až do neděle bude převládat zimní charakter počasí, s teplotami pod nulou, nebo na nule a většinou se sněhovými srážkami. S pondělím se počasí výrazně změní a denní teploty se budou držet už většinou nad nulou. V pondělí bude zataženo s občasným sněžením, které bude v nižších a středních polohách přecházet ve smíšené, ojediněle až dešťové. Ranní minima klesnou na 0 až -4 °C.

V úterý bude oblačno, místy s přeháňkami, od středních poloh smíšenými. Ranní minima klesnou na 1 až -3 °C a denní teplota vystoupí na -1 až 3 °C. Od středy do pátku očekáváme polojasno až oblačno, jen ojediněle s přeháňkami, které budou od vyšších poloh sněhové. Noční teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C.

Během víkendu (2. -3. 2.)očekáváme oblačno, místy s přeháňkami, na horách sněhovými. Noční teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. V týdnu po pondělí (4. 2.) očekáváme oblačno až zataženo s občasným deštěm, nebo s dešťovými přeháňkami. Noční teploty postupně klesnou na 3 až -1 °C a nejvyšší denní teplota vystoupí postupně na 3 až 7 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup