Jarní víkend před námi, co vám kvete na zahrádce?

Jarní víkend před námi, co vám kvete na zahrádce?
14.02.2020
Zima, tedy alespoň období, které by u nás mělo v tuto chvíli být, se pomalu ale jistě blíží ke konci a nás opět čeká další jarní víkend, s maximálními teplotami okolo 10 °C.

Pokud se bude o víkendu dívat z okna a pak se druhým okem podíváte na kalendář a bude se vám zdát, že máte problémy se zrakem, tak můžete zůstat v klidu. Opravdu i tento jeden z posledních "zimních" víkendů bude připomínat jarní počasí s maximálními teplotami okolo 10 °C

V noci na sobotu bude jasno až polojasno, ojediněle se slabými přeháňkami. Teploty klesnou na 2 až -2 °C. Vát bude slabý západní vítr. Během dne zpočátku polojasno až oblačno s ojedinělými přeháňkami. Ojediněle zataženo nízkou oblačností. Postupně většinou polojasno. Teploty vystoupí na 5 až 9 °C, ojediněle až na 10 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

Noc na na neděli bude zpočátku polojasná, postupně od západu přibývání oblačnosti. Ojediněle mlhy. Teploty klesnou na 4 až 0 °C, ojediněle až na -2 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihozápadní vítr. Během neděle očekáváme oblačné, místy až zatažené počasí. Teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude čerstvý jižní až jihozápadní vítr.

frame-scrollup