Jarní teploty se vrátí

Jarní teploty se vrátí
11.03.2023
Počasí v nadcházejícím týdnu bude jako na houpačce, ale teploty se budou pozvolna zvyšovat a na víkend se dostanou nad 10 °C.

V pondělí bude zataženo až oblačno, postupně místy polojasno. Od západu zejména v Čechách místy s deštěm nebo s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude mírný, postupně čerstvý jihozápadní vítr.

V úterý bude zataženo až oblačno, místy s přeháňkami nebo s deštěm, na hřebenech hor se sněžením. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude čerstvý jihozápadní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude polojasno až oblačno, místy s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 20. března, naznačuje oblačnou až zataženou oblohu, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C, postupně na 8 až 12 °C.

frame-scrollup