Inverzní ráz počasí bude pokračovat

Inverzní ráz počasí bude pokračovat
18.12.2016
Počasí v příštích dnech bude pokračovat se svým inverzním charakterem. Většinou zataženo nízkou oblačností, na horách a místy i v nižších polohách skoro jasno. Denní teploty okolo 0 °C.

V pondělí a v úterý bude zataženo nízkou oblačností, na horách a místy i v nižších polohách jasno až polojasno. V pondělí zpočátku s doznívajícími sněhovými přeháňkami. Při nízké oblačnosti ojediněle s mrznoucím mrholením. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C. Vát bude mírný východní vítr.

Od středy do pátku očekáváme nadále inverzní charakter počasí, jasno až polojasno, místy zataženo nízkou oblačností s ojedinělým mrholením. Ranní teploty klesnou na -2 až -6 °C, při vyjasnění až na -8 °C a denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C, ojediněle až na 4 °C.

V sobotu na Štědrý den očekáváme oblačno až zataženo, místy polojasno. Ranní teploty klesnou na -2 až -6 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C. V neděli očekáváme oblačno až polojasno. Ranní teploty klesnou na -2 až -6 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 26. prosince, naznačuje zpočátku oblačno až zataženo, ojediněle s přeháňkami, v druhé polovině týdne ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C.

 

frame-scrollup